facebook reklam engelleme

26 Haziran 2012 Yazan  
Kategori Yaşam

facebook sizin profilinize ve diğer profillere giden reklamları engelelemek için sizlere görsel olarak alıntıdan resimleri sunduk resimlere dikkatlice bakalım ve ne yapmak istediğinizi anlayabilirsiniz ilk olarak facebook üyeliğimize giriyoruz.

Resim 1

Resim 2

Resim 3

facebook durum beğendirme

26 Haziran 2012 Yazan  
Kategori Yaşam


Facebook drumunuzu daha çok kişinın beğenmesini istemezmisiniz işte size videolu bunun hilesini sunuyoruz sizde durumu beğendirerek farkı ve yeni durum beğenlendırmesini yaparak daha çok arttırma şansına sahip olucaksınız.
Devamını oku

2 yaka bir ismail oyuncuları

26 Haziran 2012 Yazan  
Kategori Dizi izle

Erdal Özyağcılar (İsmail)
Rana Cabbar (Çıkık Kamil)
Meltem Gülenç (Hacer)
İbrahim Kendirci
Eylem Yıldız
Bülent Şakrak
Nail Kırmızıgül
Gökhan Yıkılkan
Gizem Denizci
Şener Kökkaya
Zeynep Kankonde
Özlem Şendinç
Zeynep Kankonde
Eleni Filini (Kaliope)
Giannis Chatssigeorgiou (Adonis)
Georgina Liossi (Narissa) ‘ gibi çok iyi oyuncuların bir araya geldiği dizide eğlence sürüp gidiyor.

topuklu ayakkabı modelleri 2012

23 Haziran 2012 Yazan  
Kategori Bayan

topuklu ayakkabı modelleri 2012 En güzel en yeni topuklu ayakkabı modelleri 2012 nın en güzel yepyeni topuklu ayakkabı modellerini sizlere sunuyoruz sizde en güzel model ve farklılıkları bizinle yaşamak için bu tapuklu ayakkabı modellerini sizlere sunuyoruz.

2012 ayakkabılar.

en yeni yabancı şarkılar

23 Haziran 2012 Yazan  
Kategori Müzik Dinle

2012 en yeni yabancı şarkılar ve 2012 nın en güzel şarkıları sizlere işte o güzel şarkılardan sizlere bir kaçtane olarak full oalrak en güzel şarkıları paylaşıyoruz.

Michel Teló – Ai Se Eu Te PegoKat Deluna – Super Bass


Pitbull – Oye

kedi dili pasta

22 Haziran 2012 Yazan  
Kategori Yaşam

Malzemeler:

1,5 Paket kedi dili bisküvi (300 gr)
1,5 su bardağı sıcak süt
1,5 çorba kaşığı şeker

Kreması için;

5 su bardağı süt
5 çorba kaşığı un
10 çorba kaşığı şeker
1 poşet krem şanti
1 su bardağı soğuk süt ( krem şanti için )

Çikolata Sosu İçin;

1 su bardağı su
1 çorba kaşığı nişasta
3 çorba kaşığı kakao
1 su bardağı tozşeker

Kedi Dili Tatlı Tarifi:

Krema için süt, un ve şekeri tencerede tel çırpıcıyla iyice karıştırın. Altını açıp karıştırarak pişirin. Göz göz olunca altını kapatın. Biraz ılımasını bekleyin. Krem şantiyi 1 su bardağı sütle çırpın. Kremayla karıştırın.
27-27 cm’lik kare kaba bisküvilerin yarısını 1,5 su bardağı sıcak süt, 1,5 çorba kaşığı şeker karışımına batırıp yerleştirin. Kremanın yarısını bisküvilerin üstüne dökün. Kalan bisküvileri de aynı şekilde yerleştirdikten sonra kremanın kalan yarısını üstüne dökün.
Çikolata sosu için malzemeleri tencerede iyice karıştırdıktan sonra ocağa alın. Kaynadıktan 2-3 dk sonra altını kapatın. İlk sıcaklığı çıktıktan sonra kremanın üstüne dökün. Tatlıyı buzdolabında 2-3 saat beklettikten sonra servis edin. Buzdolabında beklediği zaman çok daha güzel oluyor.

döl yatağı tedavisi

19 Haziran 2012 Yazan  
Kategori Yaşam

Döl yatağı görülen üreme sistemi kanserleri arasında ameliyat ve tedavi edilebilirlik oranı en yüksek olanıdır; olgulann yüzde 85-9O’ı ameliyat edilebilir. Bütün hastalar için tedavi umudu ve yaşamı belirgin ölçüde uzatma olasılığı vardır. Tedavi de izlenecek yol birincil tümörün evre, hücre tipi ve aşaması, dölyatağı duvar-na yayılma gibi özelliklerine ve yayılabileceği alanlara göre belirlenir.
Tümörün progesteronla tedaviye ve-receği yanıt beş etkene bağlıdır:
– Yaşı. Genç hastalar progesteronlara daha iyi yanıt verirler.
– Tümörün doku tipi. Hücreleri iyi farklılaklar normal hücreye benzeyen) tümörfer, Mcre yapısı farklılaşmamış tümöflerden daha iyi yanıt verir.
– Kanserin yeri. Akciğer ve kemik metastazları progesteroıüa tedaviye daha iyi yanıt verir.
– llerleme derecesi. Hastalığın yavaş ilerlediği ye uzun iyilik dönemleri olan hastalar tedaviye en iyi yanıt verenlerdir.
– Progesteron ve östrojen alıcısı duyarlı hücrelerin bulunması. Hücre yüzeyinde östrojen ve progesteron alıcılan varsa tedaviye yanıt alınır; her iki alıcı bulunduğunda yanıt daha iyidir.Kanserli hücrelerin çoğalmasını ön-Jeyen hücre öldüriicü ilaçlarla tedaviye, aricak progesteron tedavisinin başansız kaldığı durumlarda başvurulur. Hastalı-ğın karaciğer ve kann içi organlara da yayıldığı olgularda bu ilaçlar progeste-ronla birlikte kullanılabilir. Endometri-yum karsinomu iyi gidişli olduğundan, ilerlemiş evrede tanı konan olgulann sa-yısı azdır (yüzde 3). Hastalık bu evrede de progesteronlara yanıt verdiğinden hücre öldürücü ilaçlar az kullanılmakta-dır. Dolayısıyla bu ilaçlarla yapılan ke-moterapinin etkisiyle ilgili Vefi azdır. • Yan etkiler – Cerrahi girişim her le-ğen bölgesi cerrahisinde görülenlerin dışında bir komplikasyona yol açmaz. Işın tedavisinin yan etkileri ise görece fazladır; bunlann görülme sıklığı ve tü-rü dölyatağı boynu karsinomunda görü-lenlerden farklı değildir. Progesteron te-davisinin önemli yan etkileri yoktur. Progesteron hormonu karaciğer işlevini bozmaz; kan şekeri normal olanlarda kan şekerini artırmaz, ama şeker hasta-larında kan şekeri düzeyinde geçici dengesizliklere yol açabilir. Progesteron kas içine verildiğinde mikropsuz apse-lere neden olabilir. Uzun süreli verildi-ğinde kilo ve yağdokusu artışına, sey-rek olarak da şişmanlık, kıllanma, akne ve kemiklerde kalsiyum azalmasıyla (osteoporoz) Cushing hastalığma ben-zer belirtilere ve katarakta yol açar. Aşın kilo alma bu hastalarda önemli bir yan etki olabilir. Alerji, halsizlik ve da-mar komplikasyonlan çok seyrek görü-lür. Hücre öldürücü ilaçlarla tedavinin yan etkileri bütün bu tür tedavilerde görülenlerle aynıdır.
Dölyatağı gövdesi kanseri, dölyata-ğının cerrahi girişimle alınmasından sonra ışın tedavisi (radyum, X ışınları vb) uygulanarak tedavi edilebilir. Teda-vinin başansı tümörün yayılma duru-muna bağlıdır. Bu yolla tedavi edilen Evre I tümörlerde olgulaftn yüzde 75’inde hasta ameliyattan 5 yıl sonra sağdır. Evre II tümörlerde ise 5 yıl son-ra sağ kalan hasta oranı yüzde 20’dir.
Bu veriler hastalığın erkf n tanısının ne kadar önemli olduğunu örtaya koy-maktadır. Dolayısıyla 50 yaşından sonra âdet kanamalan süren (geç menopoz) ya da menopoza bağlı âdet kesil-mesinden sonra kanama örtaya çıkan kadınlann hemen hekime başvurması ve olgulann endometriyum karsinomu olasılığımn araştınlması gerekir. Endometriyumda kansere yatkınlık anlamına gelen aşın hücre çoğalması durumlann-da hastanm düzenli olarak izlenmesi gerekir. Bu hastalarda düzenli muaye-neyle tümör erken evrede saptanabilir.

Son zamanlarda yaşlı olmalan ya da başka hastalıklan bulunması nede-niyle ameliyat edilmeyen hastalarda yalnızca tıbbi tedavi ile iyi sonuçlar

galatasaray 2012 2013 formaları

17 Haziran 2012 Yazan  
Kategori Yaşam

galatasaray 2012 2013 formaları Yeni formarlar görüçüye çıktı işte o güzel formalardna sizlere en güzel ve en yeni formalarımızı paylaşıyoruz işte o güzel formalar:


şampiyonluk şarkısı düşmesin dillerden sözleri

17 Haziran 2012 Yazan  
Kategori Yaşam

İnandık Biz Sizlere
Cimbom Yüzümüzü Güldür Bu Sene
Şampiyonluk Şarkısı Düşmesin Dillerden Tribünlerde
Haykırıyoruz Yine
Tek bir dileğimiz var Cimbombomum
Şampiyon Ol

şampiyonluk şarkısı düşmesin dillerden

tt arena kombine fiyatları

17 Haziran 2012 Yazan  
Kategori Yaşam

2012 Galatasaray türk telekom arene kombine fiyatları :

Öğrenci kombinesinde GS Bonus indirimi uygulanacak, 315 TL olarak başlıcaktır.
En ucuz kombine 450 TL olduguna göre hesapla , 450:17 = 26.5 TL. Yani her maci 26,5 liraya izliyorsun. gayet iyi gibi duruyor. Vipler tabiki tuzlu.
parasi olan arkadaslara 1.125’lik kombineyi öneririm her mac 65 liraya denk geliyor. yeride cok güzel.


Sohbet