sen yarim idun sözleri

29 Aralık 2012 Yazan  
Kategori Aşk

Sen gülüm idun ,
sevduğum idun ,
söz vermiştuk ölümüne
sen benum idun.!

alnumuza yazildi yar
bu kara yazi
söz vermiştuk tutamaduk
biz sözumüzü.

bedduam olsun beni hiç unutmayasun
ölene kadar sevduğum yarsız kalasun

unutamam artık seni hep seveyrum
senun içun senun içun yar öleyrum..

sen yarim idun ,
sevdalim idun ,
ölesiye sevdum seni
her şeyum idun..

kader böyle ayirdi bak yollarimizi
ne yapalum kuramaduk yar yuvamuzi
görüyorum bu aşk beni senide yakar
ayrı düştük seninle yar sonsuza kadar

o güzel gözlerine doyamayirum.
artık yeter senin içun ağlamayirum
o güzel gözlerine doyamayorum.
her şey bitti senin içun ağlamayirum.

2013 Pantolon Modelleri

26 Aralık 2012 Yazan  
Kategori Bayan

2013 in en güzel pantalon modelleri ile sizlerle oluyoruz işte en güzel farkını bu işlemdir sizde bu yeniliğe sizinde farkınız bu işlemdir sizde yeniliğe ortak olunuz bu işlemdir bu yeniliğe ortak olunuz artık sizde farkınızı göstermek için bu modelleri 2013 ile yeni pantalonları sizlere sunuyoruz artık sizde en güzel pantalon modellerini burada bulabilirsiniz.


2013 Bayan Ayakkabı Modelleri

26 Aralık 2012 Yazan  
Kategori Bayan

İşte en güzel bayan ayakkabı modelleri 2013 ile farkınızı bu işlem sizinde artık farklı bu işlemdir yeniliği ortak olcak farklı sizde bu işlemdir sizde yeniliği bu yeni 2013 farkınız bu işlemdir farkınız olsun bu yeniliği farkınız olsun bu farklı olarak işlemdir en güzel moda bizde takip edilir.


Kartalı çoçuk kaçırdı video

20 Aralık 2012 Yazan  
Kategori Haberler

Kartalı çoçuk kaçırdı video işte o model sizlere artık farkınız olsun yeniliği çoçuk kaçan kartalı izliyorsunuz bu modelleri sizlere çok komik video paylaşıyoruz. İşte o komik anlar.

Devamını oku

Kışlık ayakkabı modelleri 2013

20 Aralık 2012 Yazan  
Kategori Yaşam

Yeni Kışlık 2013 model kar ayakabaları bayanlara özel şık model seçeenkleri ile yeniliğ sizde yakalayınız en güzel şık modelleri ile bu yeniliklere son vermeden artık son zamanların en güzel farkları sizde yakalayınız ve bu farklara ortak olunuz 2013 te en güzel model seçeneklerini sizlere sunuyoruz.

Çoklu skype açma ?

12 Aralık 2012 Yazan  
Kategori Haberler

Çoklu skype açma ? Bildiğiniz gibi Yılbaşından sonra tamamı ile msn skype geçiçektir msnde olduğu gibi skype dada çoklu açma sorunusunun herkezde kafasında soru işareti var çoklu msn gibi skype açabilicekmıyim evet çoklu skype açabilrisiniz işte size bu sunduğumuz proglamla artık sizde çok skype açabiliceksiniz.


İşte size sunduğmuz programı alttaki linkte sunuyoruz

Devamını oku

straplez gelinlik modelleri 2013

10 Aralık 2012 Yazan  
Kategori Bayan

Straplez elbise çok seksi ve basittir. Straples gelinlik tasarım kullanarak güzel ve zarif görünmesini sağlayacaktır. Ayrıca seçebileceğiniz birçok stilleri tasarım çeşitliliği vardır. Diğer gelin ile aynı tasarım konusunda endişelenmenize gerek yok bu yüzden gelinlik tasarımcıları genellikle benzersiz, sınırlı sayıda gelinlik yapıyoruz.Kokteyl Elbiseleri 2013

10 Aralık 2012 Yazan  
Kategori Bayan

Bir akşam resmi bir olay için mi gidiyorsun? Kokteyl elbiseler bazı alternatifler sunuyor olabilir. Onun seksi ve şıklığı için bilinen, kokteyl elbiseleri ölçüde, muhteşem olgun, zarif ve seksi bayan içine görünümünü değiştirmek olacaktır. Bu kokteyl elbiseleri düşünebilirsiniz birçok varyasyonu var. Bu sizin ihtiyaç ile maç yapabilirsiniz, diz boyu, mini ve zemin boyu etek vardır.
Kırmızı Gelinlik Modelleri 2013

10 Aralık 2012 Yazan  
Kategori Bayan

Kırmızı genellikle seksi, atılganlık, cesaret ve tutku olarak sembolize edilir. Sizin gelinlik ile birleştirin ve istediğiniz göre daha fazla ilgi alırsınız. Gelinlik Kırmızı farklı kumaş ile farklı gelir. Parlak saten, zarif görünmesini sağlayabilirsiniz iken … örneğin kırmızı organze veya kırmızı tül etek kullanarak, bu sıcak ve tutkulu bir görünüm getirebilirsiniz.
Sohbet