Nikah Şekeri 2013

13 Nisan 2013 Yazan  
Kategori Yaşam

Yeni Evlenecek Çiftler İçin 2013 Nikah Şekeri Modelleri

Nikah şekerleri nikahların ayrılmaz bir parçasıdır. Birbirinden farklı modelleri ile evliliğe yeni adım atacak çiftlerin nikah şekerlerini seçerken zor anlar yaşamaktadırlar, nikah şekerlerinin 100’ü aşkın modeli ve çeşiti bulunmakta olup model ne kadar artarsa seçime okadar zor durumlara vesile olmaktadır. Biz sevda durağı ailesi olarak sizler seçtiğimiz 2013 nikah şekeri modellerini paylaşıyoruz.

Bu yılın en çok ilgi gören nikah şekeri modelleri !

Hıçkırık Tutması Nasıl Geçer

10 Nisan 2013 Yazan  
Kategori Pratik Bilgi

Hıçkırık Tutması !

Hıçkırık tutması her zaman görülmeyen fakat bazende kolay kolay geçmeyen geçici bir sorundur. Bazı kişilerde çabukta geçmeyedebilir bir süre devam ettiğide görülmüştür.

Hıçkırı mı tuttu ? Nefesinizi tutun 10’a kadar sayın geçmedi ise aşağıdaki işlemi uygulayın.

Hıçkırık tutması halinde su ile gargara yapın ve bir kaç yudum su için geçmedimi. Ağzınıza bir kaşık toz şekeri atın ve bir kaç yudum su için toz şeker yerine fıstık ezmeside yiyebilirsiniz.

Halı Lekesi Nasıl Çıkar

10 Nisan 2013 Yazan  
Kategori Pratik Bilgi

Halı Lekesi Nasıl Temizlenir ?

Tertemiz halılara biraz zamanınızı alarak sahip olabilirsiniz.

Pırıl, pırıl halılara sahip olmak istiyorsanız. 5 patetesi 2 saat haşlayın ve suyunu süzün, 1 finca sirke ilave ederek karıştırın. Halılarınızı halı şampuanı ile sildikten sonra bu karışım ile güzelce durulayın oluşan sirke kokusu kısa bir sürede yok olacaktır. Sirke kokusunu dert ediyorsanız evinizi biraz havalandırmanız bu sorunun üstesinden gelecektir.


Sohbet