Firavvun göz altı serumu Nedir? Firavvun ne işe yarar ?

Yazan: 18 Şubat 2017  
Kategori: Blog

Firavvun göz altı serumu Nedir?

İçerisinde papyrus yağı bulunan bir serumdur! Papirüs bitkisinden üretilmiş ve mısırda yetiştiği için bu ismi almıştır. Papirüs bitkisi mısır bölgesinde yetişen ve fazla görülmeyen bir bitkidir. İçerisinde bulunan maddeler ve özler bitkisel olarak sağlanmıştır. Mısır çöllerinde çok nadir olarak yetişen diğer bakteri türü olan çöl çamuru da ülkemize getirilmiştir! Çöl çamuru mısır çevresinde olan bir bakteri türüdür!

Firavvun göz altı serumu Fiyatı:

Fiyatlarda meydana gelen değişimlerin stok sayılarıyla doğru orantılı olduğunu söylemek gerekiyor. Stok sayılarındaki azalma kampanyaların sonlanmasına neden olabilmektedir. Bu sebeple stok sayısı kontrolü için iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyat ve kolay alışveriş imkanlarıyla birlikte kapıda ödeme ve kredi kartı ödeme seçenekleri sizlerin işini daha çok kolaylaştırmayı amaçlamıştır! Orjinal ürün kutusunda olup ödeme kolaylığını sizlere kolaylıkla sağlamaktadır!

Firavvun göz altı serumu Kullanımı :

Kullanım talimatları için kutu üzerinde bulunan yazıları mutlaka okuyunuz. Herhangi bir yan etkisi görüldüğü takdirde uzman hekimlere başvuru yapabilirsiniz! Jojoba ve badem yağıyla birlikte kullanılabilir. Firavvun göz altı serumu bay ve bayan kullanımına uygun bir üründür! Orjinal bir ürün olan firavvun göz altı serumu içerisinde papirüs yağı, jojoba yağı ve kako yağı gibi ürünlerde kullanım için değerlendirilebilir! Bay ve bayan kullanımı için uygundur. Ne şekilde süreleceği konusunda bilgilendirme kutusunda mevcuttur.

Firavvun göz altı serumu Teslimat Süresi?

Belirtilen iş günü süreside sipariş verildiği takdirde stoklarda herhangi bir sıkıntı olmadığı takdirde firavvun göz altı serumu sizlere ulaşacaktır. Stok durumu hakkında bilgilenmek için mutlaka iletişime geçmelisiniz! Orjinal olarak sizlere ulaşacak firavvun göz altı serumunu sizlere en kısa sürede ulaştırmak bizim için en önemli sorumluluktur. Orjinalliği konusunda ürün üzerinde bulunan hologram sizlere yardımcı olacaktır. Firavcun serumu sipariş verildikten sonra belirtilen sürede orjinal olarak sizlere ulaşacaktır.

Diğer Konular;

Yorumlar
Sohbet