Smoke Forte Almadan önce mutluka okuyunuz ?

Yazan: 18 Şubat 2017  
Kategori: Blog

Smoke Forte!

Kadınların ve erkeklerin kullanabileceği üçlü bir settir. Sigara sağlık açısından belirli zararları olan ve insan sağlığını olumsuz etkileyen bir üründür. Sigara kullanan kişiler kendisine ve çevresine sağlık açısından ciddi boyutlarda zarar verebilmektedir. Sigara kullanımının azaltılması için ülkemizde sağlık bakanlığı çeşitli politikalar ve kanunlarla sigara kullanımı azaltmaya çalışmaktadır.

Smoke Forte Setin İçeriği :

Smoke forte 3 lü bir set olarak düşünülmüş ve bu şekilde üretilmiştir! İçerisinde mikro filtre kapsül 100 adet, Temizleme çayı 30 adet ve Nikotin bantları 30 adet bulunmaktadır.

Smoke Forte Kullanımı!

Smoke forte setin kullanımı için kutu üzerinden bulunan talimatları okuyunuz ve mikro filtre kapsüllerin, temizleme çayının ve nikotin bantlarının kullanımı hakkında ayrıntılı olarak bilgilenmek için smoke forte kutusunu iyice inceleyiniz! Kullanım hakkında kafanıza takılan herhangi bir konuda rahatlıkla müşteri temsilcimizi arayabilir ve ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Smoke Forte Teslimat ve Kargo Süreci

Smoke forte setinin siparişi sonrasında belirtilen iş günü içerisinde siparişiniz size ulaşacaktır. Siparişlerde yaşanacak aksilikler stok durumunda gelebilecek herhangi bir olumsuzluk ya da kargo şirketi tarafından yaşanacak aksilikler olabilir. Bu tür aksilikler yaşamamak için smoke forte siparişinden hemen sonra kargo süresi hakkında bilgi sahibi olmak için müşteri temsilcimize ulaşabilirsiniz! Orjinal smoke forte ürününü size hızlı bir şeklide eksiksiz ulaşması için müşteri temsilcimiz sizlere yardımcı olacaktır!

Diğer Konular;

Yorumlar
Sohbet