Black powder aktif karbon nedir? ne işe yarar ? yorumları ?

Yazan: 17 Şubat 2017  
Kategori: Sağlık

Black Powder Nedir?

Black Powder doğal olarak dişler için üretilmiş bir üründür. Kadınların ve erkeklerin kullanımına uygundur. İçerisinde 30 kapsül bulunan kutusuyla birlikte satılmaktadır. Günlük kullanım içinde uygun olduğu gibi günde 2 tane kullanımda düşünülebilir. Günde 2 tane kullanıldığı takdirde 15 günlük sonuçta 1 kutusu bitmektedir.

Black Powder Orjinalliği

Black Powder orjinal kutusunda bandrollü şekilde satılmaktadır. Üzerinde bulunan bandrol sayesinde Black Powder sizlere orjinal olarak ulaşmaktadır. Bandrol üzerinde bulunan kodlar sayesinde orjinalliğini test edebilirsiniz. Piyasada bulunan sahte ve orjinal olmayan ürünleri tercih etmeyiniz. Orjinal ürünler diğer ürünlere nazaran daha fazla kontrolden geçmiştir.

Black Powder Fiyatı?

1 kutusunda 30 adet kapsül bulunan Black Powder sitemizde oldukça uygun bir fiyatla sizlerin karşısında duruyor. Stok durumlarına göre siparişlerin ulaşımında değişimler bulunabilmektedir. Kampanyalar ve promosyonlar ile ilgili bilgi sahibi olmak için mutlaka müşteri temsilcimizle iletişime geçiniz! Fiyatı konusunda indirimler ve kampanyalar için sitemizi mutlaka takip ediniz!

Black Powder Kullanımı!

Kullanımı noktasında uzmanların görüşlerini mutlaka önemseyiniz. Black Powder kullanımı için diş hekimlerine müracaat etmenizde hiçbir sakınca yoktur. Kullanan kişiler kutusunda bulunan kullanım talimatlarını mutlaka okumalı ve bu şekilde kullanıma dikkat etmelidir. Kullanım talimatları sonucunda her hangi bir sorun ve istenmeyen sonuç görüldüğünde mutlaka uzman bir hekime başvurunuz!

Black Powder Teslimat Süresi ve Kargo Süreci :

Black Powder siparişi yapıldığı belirtilen sürede sizlere ulaşmadığı takdirde mutlaka müşteri temsilcimize başvurunuz! Müşteri temsilcimiz sipariş ve kargolama süreci ve kargonun ulaşım süreciyle alakalı bilgilendirmeyi mutlaka sizlere yapacaktır! Kargonuzun eksiksiz ve sizlere orjinal ürünün ulaşması bizim en büyük misyonumuzdur!

Ürün Hakkında, Konu altına lütfen yorumunuzu iletiniz..

Diğer Konular;

Yorumlar
Sohbet